Goodram UME2 128 GB USB A-típusú 2.0 pendrive, fehér
Kód: PAMGORFLD0394
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram UME2 128 GB USB A-típusú 2.0 pendrive, fehér| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Kabát |
| Magasság | 9,6 mm |
| Szélesség | 21 mm |
| Súly | 9 gramm |
| Mélység | 51 mm |
| Csomag magassága | 123 mm |
| Csomag szélessége | 103 mm |
| Jelszóvédelem | Nem |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Írási sebesség | 5 MB/s |
| Kapacitás | 128 GB |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Olvasási sebesség | 20 MB/s |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267935712 |
| Szín: | Fehér |
| Alapanyag: | Kabát |
| Magasság: | 9,6 mm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Súly: | 9 gramm |
| Mélység: | 51 mm |
| Csomag magassága: | 123 mm |
| Csomag szélessége: | 103 mm |
| Jelszóvédelem: | Nem |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés: | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Írási sebesség: | 5 MB/s |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Olvasási sebesség: | 20 MB/s |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

