Goodram M1AA 256GB MicroSDXC UHS-I 10. osztályú memóriakártya
Kód: PAMGORSDG0138
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram M1AA 256GB MicroSDXC UHS-I 10. osztályú memóriakártya| Írásvédő kapcsoló | Igen |
| Védő funkciók | Vízálló, Mágnesálló, Ütésálló, Röntgenálló |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 11 mm |
| Mélység | 1 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Tartalmazza a memória adaptert | SD |
| Csomag szélessége | 103 mm |
| Csomag magassága | 123 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE |
| Flash memóriakártya osztály | 10. osztály |
| Támogatott fájlrendszerek | exFAT, FAT32 |
| UHS sebességosztály | 1. osztály (U1) |
| Flash kártya típusa | MicroSDXC |
| Belső memória típusa | UHS-I |
| Kapacitás | 256 GB |
| Olvasási sebesség | 100 MB/s |
| Írási sebesség | 10 MB/s |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 30–85% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 30–85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 30–85 °C |
| Mennyiség dobozonként | 25 darab |
| Figyelmeztetés | Erős elektromágneses sugárzástól távol tárolandó., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267930175 |
| Írásvédő kapcsoló: | Igen |
| Védő funkciók: | Vízálló, Mágnesálló, Ütésálló, Röntgenállóság |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 11 mm |
| Mélység: | 1 mm |
| Magasság: | 15 mm |
| Tartalmazza a memória adaptert: | SD |
| Csomag szélessége: | 103 mm |
| Csomag magassága: | 123 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Támogatott fájlrendszerek: | exFAT, FAT32 |
| UHS sebességosztály: | 1. osztály (U1) |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Olvasási sebesség: | 100 MB/s |
| Írási sebesség: | 10 MB/s |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 30–85% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 30–85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 30–85 °C |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| Figyelmeztetés: | Erős elektromágneses sugárzás forrásaitól távol tárolandó., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

