Goodram IRDM X IR-X3200D464L16SA/16GDC memóriamodul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 288 tűs DIMM
Kód: PAMGORDR40327
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram IRDM X IR-X3200D464L16SA/16GDC memóriamodul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 288 tűs DIMM| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| ECC | Nem |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| CAS-késés | 16 |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Belső memória | 16 GB |
| Szín | Fekete |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 × 8 GB |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.04 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267915097 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| ECC: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| CAS-késés: | 16 |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Belső memória: | 16 GB |
| Szín: | Fekete |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 × 8 GB |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

