Goodram IRDM RGB DDR5 IRG-64D5L32S/32GDC memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB 6400 MHz
Kód: PAMGORDR50022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram IRDM RGB DDR5 IRG-64D5L32S/32GDC memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB 6400 MHz| ECC | Nem |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| SPD-profil | Igen |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória | 32 GB |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| CAS-késés | 32 |
| Memóriafrekvencia | 6400 MHz |
| Háttérvilágítás színe | Piros/zöld/kék |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 db 16 GB |
| Moduláris konfiguráció | 2048M x 8 |
| Komponens ehhez: | PC |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 3.0 |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Magasság | 8 mm |
| Szélesség | 133,3 mm |
| Súly | 66 g |
| Mélység | 44,8 mm |
| Súly csomagolással együtt | 182 g |
| Csomagolási mélység | 161 mm |
| Csomag magassága | 16 mm |
| Csomag szélessége | 180 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.185 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267965191 |
| ECC: | Nem |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| SPD-profil: | Igen |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória: | 32 GB |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| CAS-késés: | 32 |
| Memóriafrekvencia: | 6400 MHz |
| Háttérvilágítás színe: | Piros/zöld/kék |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 16 GB |
| Moduláris konfiguráció: | 2048M x 8 |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Magasság: | 8 mm |
| Szélesség: | 133,3 mm |
| Súly: | 66 g |
| Mélység: | 44,8 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 182 g |
| Csomagolási mélység: | 161 mm |
| Csomag magassága: | 16 mm |
| Csomag szélessége: | 180 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

