GIGABYTE MO27Q2A ICE OLED počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD QD-OLED Bílá
Kód: MONGIGGAM0097
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE MO27Q2A ICE OLED počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD QD-OLED Bílá| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 28 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 25 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba elektrické energie | 35 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Barva | Bílá |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva nohou | Bílá |
| Výška (bez stojánku) | 358 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 610 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 65 mm |
| Výška (s podstavcem) | 190 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5,09 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,59 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 610 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 499 mm |
| Výška balení | 470 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,9 kg |
| Hloubka balení | 160 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 860 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Typ USB upstream portu | USB Typ-A, USB typu C |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| HDMI | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Verze USB Power Delivery až do | 18 W |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Barevná škála DCI-P3 | 99% |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59 cm |
| Barevný gamut | 99% |
| Typ panelu | OLED |
| Podpora HDR | Ano |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,4 cm |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Odezva | 0,03 ms |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Technologie displeje | QD-OLED |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Maximální rychlost obnovy | 280 Hz |
| Rozteč pixelů | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | AC, HDMI, DisplayPort, USB |
| Stojan v ceně | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Otočný úhel | 0 - 90° |
| Středový čep | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah otáčení | -15 - 15° |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Úhel náklonu | -5 - 21° |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Maximální nastavitelná výška | 13 cm |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| RMS výkon | 10 W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 9.2 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331873493 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 28 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 25 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba elektrické energie: | 35 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Barva: | Bílá |
| Tržní kategorie: | Hraní |
| Barva nohou: | Bílá |
| Výška (bez stojánku): | 358 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 610 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 65 mm |
| Výška (s podstavcem): | 190 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 5,09 kg |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6,59 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 610 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 499 mm |
| Výška balení: | 470 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 11,9 kg |
| Hloubka balení: | 160 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 860 mm |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Typ USB upstream portu: | USB Typ-A, USB typu C |
| Počet USB upstream portů: | 1 |
| HDMI: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Počet USB downstream portů typu A: | 2 |
| Verze USB Power Delivery až do: | 18 W |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Verze USB hubu: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Zabudovaný USB hub: | Ano |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu: | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| Barevná škála DCI-P3: | 99% |
| Hloubka barev: | 10 bit |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 59 cm |
| Barevný gamut: | 99% |
| Typ panelu: | OLED |
| Podpora HDR: | Ano |
| Viditelná velikost (svisle): | 33,4 cm |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR 400 True Black |
| Odezva: | 0,03 ms |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Technologie displeje: | QD-OLED |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Úhlopříčka displeje: | 68,6 cm (27") |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Typ HD rozlišení: | Quad HD |
| Maximální rychlost obnovy: | 280 Hz |
| Rozteč pixelů: | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1440 px |
| Jas obrazovky (typický): | 250 cd/m² |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ měření doby odezvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Standard barevného gamutu: | DCI-P3 |
| Stručný návod: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC, HDMI, DisplayPort, USB |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Otočný úhel: | 0 - 90° |
| Středový čep: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Rozsah otáčení: | -15 - 15° |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Úhel náklonu: | -5 - 21° |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Maximální nastavitelná výška: | 13 cm |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| RMS výkon: | 10 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

