GIGABYTE G27Q20 számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete
Kód: MONGIGGAM0098
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE G27Q20 számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 39 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Tápegység típusa | Belső |
| Bemeneti áram | 3,42 A |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 21 kWh |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Adapter kimeneti feszültsége | 19 V |
| Áramfogyasztás | 21W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság) | 0,3 W |
| Előlap színe | Fekete |
| Levehető állvány | Igen |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Szélesség (állvánnyal) | 612 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 515 mm |
| Súly (állvánnyal) | 6,16 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 59 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 4,55 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 612,7 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 192 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 371,5 mm |
| Csomag magassága | 169 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8,55 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 800 mm |
| Csomagolási mélység | 480 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Hangbemenet | Nem |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| HDMI portok száma | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Lefelé irányuló portok száma | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC típus | G-SYNC kompatibilis |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Megjelenítési formátum | 1440p |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 123% |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Válasz | 0,5 ms |
| Pixelsűrűség | 0,2331 × 0,2331 mm |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Háttérvilágítás típusa | Él LED-ek |
| Színskála | 94% |
| HDR-támogatás | Igen |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Színskála szabvány | DCI-P3 |
| Támogatott grafikus felbontás | 2560x1440 |
| Látható méret (vízszintes) | 59,7 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| DCI-P3 színskála | 94% |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 69 cm |
| Maximális felépülési sebesség | 200 Hz |
| Panel típusa | SS-IPS |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Érintőképernyő | Nem |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | AC, DisplayPort, USB, HDMI |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 21° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Középső csap | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Forgási szög | 0 - 90° |
| Forgási tartomány | 0–15° |
| Magasságállítás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Maximálisan állítható magasság | 13 cm |
| Zárnyílás | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2215835 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7.88 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331873851 |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 39 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti áram: | 3,42 A |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 21 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 19 V |
| Áramfogyasztás: | 21W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság): | 0,3 W |
| Előlap színe: | Fekete |
| Levehető állvány: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szélesség (állvánnyal): | 612 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 515 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6,16 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 59 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 4,55 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 612,7 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 192 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 371,5 mm |
| Csomag magassága: | 169 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,55 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 800 mm |
| Csomagolási mélység: | 480 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Hangbemenet: | Nem |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Lefelé irányuló portok száma: | 1 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC típus: | G-SYNC kompatibilis |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Megjelenítési formátum: | 1440p |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 123% |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Válasz: | 0,5 ms |
| Pixelsűrűség: | 0,2331 × 0,2331 mm |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Háttérvilágítás típusa: | Él LED-ek |
| Színskála: | 94% |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Színskála szabvány: | DCI-P3 |
| Támogatott grafikus felbontás: | 2560x1440 |
| Látható méret (vízszintes): | 59,7 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| DCI-P3 színskála: | 94% |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 69 cm |
| Maximális felépülési sebesség: | 200 Hz |
| Panel típusa: | SS-IPS |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DisplayPort, USB, HDMI |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 21° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Forgási szög: | 0 - 90° |
| Forgási tartomány: | 0–15° |
| Magasságállítás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Maximálisan állítható magasság: | 13 cm |
| Zárnyílás: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2215835 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

