Gembird Počítačová skříň Fornax K500 ATX, Midi Tower, černá
Kód: OBUGEMOBU0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird Počítačová skříň Fornax K500 ATX, Midi Tower, černá| Podporované formáty základní desky | Micro ATX, E-ATX, ATX, ITX |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Materiál | SPCC |
| Barva | Černá |
| Model | PC |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Formát | Midi Tower |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Boční okno | Ne |
| Hmotnost | 5,5 kg |
| Výška | 507 mm |
| Šířka | 205 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Hloubka balení | 507 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,5 kg |
| Výška balení | 563 mm |
| Šířka balení | 260 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS, CE |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Audio vstup | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Audio výstup | Ano |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 140 mm, 120 mm |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 2 |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Pozice napájecího zdroje | Spodek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 6.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8716909126001 |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, E-ATX, ATX, ITX |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Anyag: | SPCC |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | PC |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Formátum: | Midi torony |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Porszűrő: | Igen |
| Oldalsó ablak: | Nem |
| Súly: | 5,5 kg |
| Magasság: | 507 mm |
| Szélesség: | 205 mm |
| Mélység: | 440 mm |
| Csomagolási mélység: | 507 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6,5 kg |
| Csomag magassága: | 563 mm |
| Csomag szélessége: | 260 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS, CE |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Hangbemenet: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Hangkimenet: | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Tápegység helye: | Alsó |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

