Gembird MS-D2ST-01 dupla monitoros asztali állvány (forgatható, dönthető, pivot), 17”–32”, akár 9 kg, fekete
Kód: MONGEMMDO0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MS-D2ST-01 dupla monitoros asztali állvány (forgatható, dönthető, pivot), 17”–32”, akár 9 kg, fekete| Tájolás | Ország |
| Könnyű telepítés | Igen |
| Alapanyag | Acél, Edzett üveg, Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 290 mm |
| Mélység | 425 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Súly | 4,95 kg |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
| Maximális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| Melléklet | Szabadon álló |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Maximális teherbírás | 9 kg |
| Támogatott kijelzők száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 5.33 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135245 |
| Tájolás: | Ország |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Alapanyag: | Acél, Edzett üveg, Kabát |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 290 mm |
| Mélység: | 425 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Súly: | 4,95 kg |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Melléklet: | Szabadon álló |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Maximális teherbírás: | 9 kg |
| Támogatott kijelzők száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

