Gembird MS-D1ST-04 Stojan na monitor (otočný, naklápěcí, otočný), 13”-32”, černý
Kód: MONGEMMDO0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MS-D1ST-04 Stojan na monitor (otočný, naklápěcí, otočný), 13”-32”, černý| Barva | Černá |
| Orientace | Krajina |
| Základní materiál | Ocel, Plast |
| Snadná instalace | Ano |
| Hmotnost | 3,06 kg |
| Výška | 420 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Maximální nosnost | 8 kg |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Připevnění | Volně stojící |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 33 cm (13") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 2.97 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135405 |
| Szín: | Fekete |
| Tájolás: | Ország |
| Alapanyag: | Acél, Kabát |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Súly: | 3,06 kg |
| Magasság: | 420 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Mélység: | 340 mm |
| Maximális teherbírás: | 8 kg |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Melléklet: | Szabadon álló |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Minimális képernyőméret: | 33 cm (13") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

