Gembird MA-WA1-02 Nastavitelné rameno pro montáž na stěnu, 17”-27”, do 7 kg
Kód: TVAGEMUCH0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-WA1-02 Nastavitelné rameno pro montáž na stěnu, 17”-27”, do 7 kg| Základní materiál | Hliník, Ocel, Plastický |
| Barva | Černá |
| Orientace | Krajina |
| Certifikace | ISO 9002 |
| Typ balení | Krabice |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Návod na použití | Ano |
| Obsah balení | Desk arm, Mounting tools bag, User manual |
| Počet ramen | 1 |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální velikost obrazovky | 68,6 cm (27") |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Maximální nosnost | 7 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 2.14 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309126113 |
| Základní materiál: | Hliník, Ocel, Plastický |
| Barva: | Černá |
| Orientace: | Krajina |
| Certifikace: | ISO 9002 |
| Typ balení: | Krabice |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Osvědčení o udržitelnosti: | RoHS |
| Návod na použití: | Ano |
| Obsah balení: | Desk arm, Mounting tools bag, User manual |
| Počet ramen: | 1 |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Maximální velikost obrazovky: | 68,6 cm (27") |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Minimální velikost obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| Rozhraní upevnění panelu: | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 75 x 75 mm |
| Maximální nosnost: | 7 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 100 x 100 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

