Gembird MA-WA1-01 Držák/stojan na monitor 68,6 cm (27") Černá Zeď
Kód: MONGEMMDO0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-WA1-01 Držák/stojan na monitor 68,6 cm (27") Černá Zeď| Barva | Černá |
| Základní materiál | Ocel, Plast, Hliník |
| Šířka balení | 222 mm |
| Výška balení | 365 mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Hloubka balení | 470 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Úhel rotace | 180° |
| Úhel natočení | 90° |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Rozsah otáčení | -90 - 90° |
| Úhel náklonu | -45 - 90° |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Připevnění | Screws |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Maximální velikost obrazovky | 68,6 cm (27") |
| Maximální zatížení (na monitor) | 7 kg |
| Maximální nosnost | 7 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 1.735 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309106887 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Acél, Kabát, Alumínium |
| Csomag szélessége: | 222 mm |
| Csomag magassága: | 365 mm |
| Súly: | 1,3 kg |
| Csomagolási mélység: | 470 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Forgási szög: | 90° |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Forgási tartomány: | -90 - 90° |
| Dőlésszög: | -45 - 90° |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Melléklet: | Csavarok |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Maximális képernyőméret: | 68,6 cm (27") |
| Maximális terhelés (monitoronként): | 7 kg |
| Maximális teherbírás: | 7 kg |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

