Gembird MA-DA2P-02 Állítható kar 2 monitor rögzítéséhez, 17”-32”, fekete
Kód: MONGEMMDO0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-DA2P-02 Állítható kar 2 monitor rögzítéséhez, 17”-32”, fekete| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Műanyag, Acél |
| Tájolás | Fekvő / Portré |
| Súly | 4,89 kg |
| Magasság | 85 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Mélység | 180 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 180 mm |
| Csomag magassága | 85 mm |
| Csomagolási mélység | 410 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt | 4,89 kg |
| Használati utasítás | Igen |
| Szorítóval együtt | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Forgási szög | 180° |
| Forgási tartomány | -90 - 90° |
| Dőlésszög | -90 - 90° |
| Forgási szög | 90° |
| Szerelőlap vastagsága (max.) | 4 cm |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Maximális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| Melléklet | Bilincs/gyűrű |
| Asztalvastagság szorítós rögzítéshez (max.) | 8 cm |
| TV-hez alkalmas | Igen |
| Maximális teherbírás | 9 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Támogatott kijelzők száma | 2 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 4.7 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135351 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Kabát, Acél |
| Tájolás: | Fekvő / Portré |
| Súly: | 4,89 kg |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Mélység: | 180 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 180 mm |
| Csomag magassága: | 85 mm |
| Csomagolási mélység: | 410 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 4,89 kg |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szorítóval együtt: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Forgási szög: | 90° |
| Forgási tartomány: | -90 - 90° |
| Dőlésszög: | -90 - 90° |
| Szerelőlap vastagsága (max.): | 4 cm |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Melléklet: | Bilincs/gyűrű |
| Asztalvastagság szorítós rögzítéshez (max.): | 8 cm |
| TV-hez alkalmas: | Igen |
| Maximális teherbírás: | 9 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Támogatott kijelzők száma: | 2 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

