Gembird MA-DA2P-01 Nastavitelný stůl 2-displejové montážní rameno, 17”-32”, do 9 kg
Kód: TVAGEMUCH0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-DA2P-01 Nastavitelný stůl 2-displejové montážní rameno, 17”-32”, do 9 kg| Barva | Černá |
| Základní materiál | Ocel, Plastický |
| Orientace | Krajina |
| Certifikace | ISO 9002 |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Návod na použití | Ano |
| Obsah balení | Desk arm, Mounting tools bag, User manual |
| Počet ramen | 1 |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Počet podporovaných displejů | 2 |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maximální nosnost | 9 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 5.4 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309126144 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Acél, Műanyag |
| Tájolás: | Ország |
| Tanúsítvány: | ISO 9002 |
| Súly: | 4,8 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | Íróasztal kar, Szerelőszerszám táska, Használati útmutató |
| Karok száma: | 1 |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Támogatott kijelzők száma: | 2 |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maximális teherbírás: | 9 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

