Gembird MA-DA2-06 Állítható dupla monitoros asztali kar 17"-32", fekete
Kód: MONGEMMDO0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-DA2-06 Állítható dupla monitoros asztali kar 17"-32", fekete| Alapanyag | Alumínium, acél |
| Tájolás | Ország |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | ISO 9002 |
| Súly | 4,61 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Használati utasítás | Igen |
| A csomag tartalma | Íróasztal kar, Szerelőszerszám táska, Használati útmutató |
| Harmonizált Rendszerkód | 85299097 |
| Karok száma | 2 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Maximális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Támogatott kijelzők száma | 2 |
| Maximális teherbírás | 10 kg |
| Panelre szerelhető interfész | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 4.31 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135443 |
| Alapanyag: | Alumínium, acél |
| Tájolás: | Ország |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | ISO 9002 |
| Súly: | 4,61 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | Íróasztal kar, Szerelőszerszám táska, Használati útmutató |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85299097 |
| Karok száma: | 2 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Támogatott kijelzők száma: | 2 |
| Maximális teherbírás: | 10 kg |
| Panelre szerelhető interfész: | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

