Gembird MA-DA2-03 Monitortartó/állvány 88,9 cm (35") Asztali Fekete
Kód: TVAGEMUCH0042
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-DA2-03 Monitortartó/állvány 88,9 cm (35") Asztali Fekete| Tájolás | Fekvő / Portré |
| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Acél, alumínium |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 4,45 kg |
| Mélység | 750 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Csomag magassága | 225 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 5,67 kg |
| Csomagolási mélység | 140 mm |
| Csomag szélessége | 440 mm |
| Maximális karhossz | 58,7 cm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Forgási szög | 360° |
| Dőlésszög | -50 - 50° |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet. Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését. |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Maximális képernyőméret | 88,9 cm (35") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Melléklet | Bilincs |
| Hosszabbító kar (max.) | 7,2 cm |
| TV-hez alkalmas | Igen |
| Támogatott kijelzők száma | 2 |
| Maximális teherbírás | 20 kg |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Maximális terhelés (monitoronként) | 10 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 5.375 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309127424 |
| Tájolás: | Fekvő / Portré |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Acél, Alumínium |
| Magasság: | 50 mm |
| Súly: | 4,45 kg |
| Mélység: | 750 mm |
| Szélesség: | 210 mm |
| Csomag magassága: | 225 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 5,67 kg |
| Csomagolási mélység: | 140 mm |
| Csomag szélessége: | 440 mm |
| Maximális karhossz: | 58,7 cm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Forgási szög: | 360° |
| Dőlésszög: | -50 - 50° |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését. |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Maximális képernyőméret: | 35 hüvelyk (88,9 cm) |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Melléklet: | Bilincs |
| Hosszabbító kar (max.): | 7,2 cm |
| TV-hez alkalmas: | Igen |
| Támogatott kijelzők száma: | 2 |
| Maximális teherbírás: | 20 kg |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Maximális terhelés (monitoronként): | 10 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

