Gembird MA-DA1-04 teljes mozgástartományú asztali konzol, 17”-32”, fehér
Kód: MONGEMMDO0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-DA1-04 teljes mozgástartományú asztali konzol, 17”-32”, fehér| Tájolás | Ország |
| Alapanyag | Alumínium, acél |
| Szín | Fehér |
| Tanúsítvány | ISO 9002 |
| Súly | 2,72 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Használati utasítás | Igen |
| A csomag tartalma | Íróasztal kar, Szerelőszerszám táska, Használati útmutató |
| Harmonizált Rendszerkód | 85299097 |
| Karok száma | 1 |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Maximális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| Maximális teherbírás | 10 kg |
| Panelre szerelhető interfész | 100 × 100, 75 × 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 2.62 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135436 |
| Tájolás: | Ország |
| Alapanyag: | Alumínium, acél |
| Szín: | Fehér |
| Tanúsítvány: | ISO 9002 |
| Súly: | 2,72 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | Íróasztal kar, Szerelőszerszám táska, Használati útmutató |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85299097 |
| Karok száma: | 1 |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Maximális teherbírás: | 10 kg |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100, 75 x 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

