Gembird MA-D1-02 Monitortartó/állvány 81,3 cm (32") Asztali Fekete
Kód: MONGEMMDO0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-D1-02 Monitortartó/állvány 81,3 cm (32") Asztali Fekete| Szín | Fekete |
| Tájolás | Fekvő / Portré |
| Alapanyag | Acél, Műanyag |
| Súly | 2,66 kg |
| Szélesség | 482 mm |
| Magasság | 116 mm |
| Mélység | 561 mm |
| Csomagolási mélység | 450 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 2,71 kg |
| Csomag magassága | 80 mm |
| Csomag szélessége | 170 mm |
| Szorítóval együtt | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Dőlésszög | -45 - 45° |
| Forgási szög | 180° |
| Forgási szög | 90° |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Forgási tartomány | -90 - 90° |
| Maximális teherbírás | 9 kg |
| Maximális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| TV-hez alkalmas | Igen |
| Melléklet | Bilincs/gyűrű |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Asztalvastagság szorítós rögzítéshez (max.) | 8,5 cm |
| Szerelőlap vastagsága (max.) | 4 cm |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 2.625 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309127561 |
| Szín: | Fekete |
| Tájolás: | Fekvő / Portré |
| Alapanyag: | Acél, Kabát |
| Súly: | 2,66 kg |
| Szélesség: | 482 mm |
| Magasság: | 116 mm |
| Mélység: | 561 mm |
| Csomagolási mélység: | 450 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 2,71 kg |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Csomag szélessége: | 170 mm |
| Szorítóval együtt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszög: | -45 - 45° |
| Forgási szög: | 90° |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Forgási tartomány: | -90 - 90° |
| Maximális teherbírás: | 9 kg |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| TV-hez alkalmas: | Igen |
| Melléklet: | Bilincs/gyűrű |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Asztalvastagság szorítós rögzítéshez (max.): | 8,5 cm |
| Szerelőlap vastagsága (max.): | 4 cm |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

