Gembird MA-D1-01 Monitortartó/állvány 81,3 cm (32") Fekete Asztali
Kód: TVAGEMUCH0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-D1-01 Monitortartó/állvány 81,3 cm (32") Fekete Asztali| Tájolás | Fekvő / Portré |
| Könnyű telepítés | Igen |
| Alapanyag | Műanyag, Acél |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2,7 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Dőlésszög | -45 - 45° |
| Forgási tartomány | -90 - 90° |
| Magasságállítás | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Forgási szög | -180 - 180° |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Melléklet | Bilincs |
| Panelre szerelhető interfész | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
| Maximális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
| Maximális teherbírás | 9 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 2.96 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309126069 |
| Tájolás: | Fekvő / Portré |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát, Acél |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 2,7 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Dőlésszög: | -45 - 45° |
| Forgási tartomány: | -90 - 90° |
| Magasságállítás: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Forgási szög: | -180 - 180° |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Melléklet: | Bilincs |
| Panelre szerelhető interfész: | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Maximális teherbírás: | 9 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

