Gembird CM-70ST-01 Držák na TV 177,8 cm (70") Černá
Kód: TVAGEMUCH0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird CM-70ST-01 Držák na TV 177,8 cm (70") Černá| Barva | Černá |
| Základní materiál | Ocel, Plast |
| Šířka | 334 mm |
| Výška | 334 mm |
| Hloubka (min.) | 18 cm |
| Hmotnost včetně balení | 6,56 kg |
| Hloubka balení | 825 mm |
| Výška balení | 77 mm, 255 mm |
| Šířka balení | 265 mm, 840 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Váha hlavního obalu | 19,7 kg |
| Kód celního sazebníku (TARIC) | 8302500000 |
| Objem velkoobchodního balení | 0,059976 cm³ |
| Délka vnějšího kartonu | 280 mm |
| Množství na kartonové balení | 3 kusů |
| Model | Plný pohyb |
| Úhel náklonu | -25 - 5° |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Délka trubice pro stropní montáž (min) | 69,8 cm |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Délka trubice pro stropní montáž (max) | 156,8 cm |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Varování | Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 400 x 400 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 100 x 100 mm |
| Maximální nosnost | 50 kg |
| Způsob uchycení | Strop |
| Maximální velikost obrazovky | 177,8 cm (70") |
| Minimální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 6.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309128087 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Acél, Kabát |
| Szélesség: | 334 mm |
| Magasság: | 334 mm |
| Mélység (min.): | 18 cm |
| Súly csomagolással együtt: | 6,56 kg |
| Csomagolási mélység: | 825 mm |
| Csomag magassága: | 77 mm, 255 mm |
| Csomag szélessége: | 265 mm, 840 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| A fő csomag súlya: | 19,7 kg |
| Vámtarifa-kód (TARIC): | 8302500000 |
| Nagykereskedelmi csomagolási mennyiség: | |
| Külső doboz hossza: | 280 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 3 darab |
| Modell: | Teljes mozgás |
| Dőlésszög: | |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését. |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 400 x 400 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 100 x 100 mm |
| Maximális teherbírás: | 50 kg |
| Rögzítési módszer: | Mennyezet |
| Maximális képernyőméret: | 177,8 cm (70") |
| Minimális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

