Gembird CM-55ST-01 Stropní držák pro TV s plným pohybem, 23" - 55", černý
Kód: TVAGEMUCH0075
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird CM-55ST-01 Stropní držák pro TV s plným pohybem, 23" - 55", černý| Základní materiál | Ocel |
| Barva | Černá |
| Výška | 165 mm |
| Šířka | 614 mm |
| Hloubka (min.) | 17 cm |
| Šířka balení | 228 mm |
| Hloubka balení | 416 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,52 kg |
| Výška balení | 92 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Kód celního sazebníku (TARIC) | 8302500000 |
| Úhel náklonu | 0 - 80° |
| Model | Plný pohyb |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Varování | Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce. |
| Maximální velikost obrazovky | 139,7 cm (55") |
| Minimální velikost obrazovky | 58,4 cm (23") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Způsob uchycení | Strop |
| Maximální nosnost | 20 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 400 x 400 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 2.414 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135184 |
| Alapanyag: | Acél |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 165 mm |
| Szélesség: | 614 mm |
| Mélység (min.): | 17 cm |
| Csomag szélessége: | 228 mm |
| Csomagolási mélység: | 416 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,52 kg |
| Csomag magassága: | 92 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Vámtarifa-kód (TARIC): | 8302500000 |
| Dőlésszög: | 0 - 80° |
| Modell: | Teljes mozgás |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Forgási tartomány: | -45 - 45° |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését., Győződjön meg arról, hogy a konzol a gyártó utasításainak megfelelően egy megfelelő falra/asztalra van felszerelve. |
| Maximális képernyőméret: | 139,7 cm (55") |
| Minimális képernyőméret: | 58,4 cm (23") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Rögzítési módszer: | Mennyezet |
| Maximális teherbírás: | 20 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 400 x 400 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

