Gembird CM-43ST-01 mennyezeti TV tartókonzol, 19" - 43", fekete
Kód: TVAGEMUCH0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird CM-43ST-01 mennyezeti TV tartókonzol, 19" - 43", fekete| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Acél |
| Szélesség | 431 mm |
| Mélység (min.) | 17 cm |
| Magasság | 220 mm |
| Csomagolási mélység | 344 mm |
| Csomag szélessége | 226 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,98 kg |
| Csomag magassága | 85 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Vámtarifa-kód (TARIC) | 8302500000 |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Dőlésszög | 0 - 90° |
| Lengő/forgó | Igen |
| Forgási tartomány | -45 - 45° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Modell | Teljes mozgás |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését., Ne lépje túl a tartóra megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Győződjön meg arról, hogy a tartót a gyártó utasításainak megfelelően megfelelő falra/asztalra szereli fel. |
| Maximális képernyőméret | 109,2 cm (43") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
| Rögzítési módszer | Mennyezet |
| Minimális képernyőméret | 48,3 cm (19") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 200 x 200 mm |
| Maximális teherbírás | 20 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 1.866 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135191 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Acél |
| Szélesség: | 431 mm |
| Mélység (min.): | 17 cm |
| Magasság: | 220 mm |
| Csomagolási mélység: | 344 mm |
| Csomag szélessége: | 226 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,98 kg |
| Csomag magassága: | 85 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Vámtarifa-kód (TARIC): | 8302500000 |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Dőlésszög: | 0 - 90° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Forgási tartomány: | -45 - 45° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Modell: | Teljes mozgás |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését., Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Győződjön meg arról, hogy a konzol a gyártó utasításainak megfelelően egy megfelelő falra/asztalra van felszerelve. |
| Maximális képernyőméret: | 109,2 cm (43") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Rögzítési módszer: | Mennyezet |
| Minimális képernyőméret: | 48,3 cm (19") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 200 x 200 mm |
| Maximális teherbírás: | 20 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

