Gembird CCC-PSUBRONZE-750W Napájecí zdroj Fornax Power 750W aktivní PFC 12cm ventilátor 80+Bronzová
Kód: ZDLGEMOBU0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird CCC-PSUBRONZE-750W Napájecí zdroj Fornax Power 750W aktivní PFC 12cm ventilátor 80+Bronzová| Celkový příkon | 750 W |
| Prvky ochrany napájení | Nadměrná zátěž, Přepětí, Podpětí, Nadproud, Zkrat, Surge & inrush protection (SIP) |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Certifikáty shody | CE, RoHS |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Hloubka | 150 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hmotnost | 1,47 kg |
| Šířka | 150 mm |
| Výška balení | 102 mm |
| Šířka balení | 315 mm |
| Hloubka balení | 210 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Typ kabeláže | Nemodulární |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny) | 2 |
| ATX napájecí konektor (20+4pin) | Ano |
| Počet napájecích konektorů SATA | 2 |
| Počet konektorů EPS | 2 |
| Délka napájecího kabelu SATA | 150, 500 |
| PCI Express konektor | Ano |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 50 cm |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Účel | PC |
| Formát PSU | ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 1.95 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309134002 |
| Teljes energiafogyasztás: | 750 W |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Alacsony feszültség, Túláram, Rövidzár, Túlfeszültség- és bekapcsolási védelem (SIP) |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Mélység: | 150 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Súly: | 1,47 kg |
| Szélesség: | 150 mm |
| Csomag magassága: | 102 mm |
| Csomag szélessége: | 315 mm |
| Csomagolási mélység: | 210 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Kábelezés típusa: | Nem moduláris |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 24 tűs ATX |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs): | Igen |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 2 |
| EPS csatlakozók száma: | 2 |
| SATA tápkábel hossza: | 150, 500 |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| Alaplap tápkábel hossza: | 50 cm |
| 80PLUS minősítés: | 80+ bronz |
| Cél: | PC |
| PSU formátum: | ATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

