FARMINA N&D Spirulina Hering - száraz macskaeledel - 1,5 kg
Kód: DLKFRMKAS0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Spirulina Hering - száraz macskaeledel - 1,5 kg| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Gluténmentes, Gabonamentes |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Kategória | Macskák számára |
| Tanács | FARMINA N&D Spirulina |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súly | 1,5 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Takarmány íze | Hering |
| Állattípus | Macska |
| Fő íz | Hal |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Nyersrost | 1,8% |
| Nedvességtartalom | 8% |
| Fehérjék | 44% |
| Durva hamu | 8,5% |
| Zsírtartalom | 20% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.55 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276041135 |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Gluténmentes, Gabonamentes |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | FARMINA N&D Spirulina |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súly: | 1,5 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Takarmány íze: | Hering |
| Állattípus: | Macska |
| Fő íz: | Hal |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Nyersrost: | 1,8% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Fehérjék: | 44% |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Zsírtartalom: | 20% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

