Ewent EW1335 PDA/mobiltelefon töltő univerzális fekete AC gyorstöltés beltéri használatra
Kód: TABEWNLAD0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ewent EW1335 PDA/mobiltelefon töltő univerzális fekete AC gyorstöltés beltéri használatra| Minimális kimeneti feszültség | 5V |
| Kimeneti áram (5V) | 3 A |
| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Kimeneti áram (9V) | 3 A |
| Kimeneti áram (12V) | 3 A |
| Kimeneti áram (15V) | 3 A |
| Kimeneti áram (20V) | 3,25 A |
| Csatlakozó típusa | F típus |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális teljesítmény | 130 W |
| Maximális kimeneti feszültség | 20V |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Alapanyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Polikarbonát (PC) |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Mélység | 130 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 38 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Gyorstöltési technológia | Programozható tápegység (PPS), Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Programozható tápegység (PPS) | Igen |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma | 6 |
| USB tápellátási verzió | 3.0 |
| USB Type-C portok száma | 4 |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, Túláram, Túlfeszültség-védelem, Rövidzárlat, Alulhűtés, Túlfeszültség |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Gyors töltés | Igen |
| USB tápellátás | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Töltő típusa | Belső |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.63 kg |
| EAN vonalkód: | 8052101435344 |
| Minimális kimeneti feszültség: | 5V |
| Kimeneti áram (5V): | 3 A |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Kimeneti áram (9V): | 3 A |
| Kimeneti áram (12V): | 3 A |
| Kimeneti áram (15V): | 3 A |
| Kimeneti áram (20V): | 3,25 A |
| Csatlakozó típusa: | F típus |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális teljesítmény: | 130 W |
| Maximális kimeneti feszültség: | 20V |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Polikarbonát (PC) |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Mélység: | 130 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Magasság: | 38 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Gyorstöltési technológia: | Programozható tápegység (PPS), Tápellátás 3.0, Gyorstöltés 3.0 |
| Programozható tápegység (PPS): | Igen |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 6 |
| USB tápellátási verzió: | 3.0 |
| USB Type-C portok száma: | 4 |
| Áramvédelmi elemek: | Túlterhelés, Túláram, Túlfeszültség-védelem, Rövidzár, Hypothermia, Túlfeszültség |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Gyors töltés: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Töltő típusa: | Belső |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

