everActive UC-4200 akkumulátortöltő Li-ion és Ni-MH akkumulátorokhoz
Kód: BALEAVLAD0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
everActive UC-4200 akkumulátortöltő Li-ion és Ni-MH akkumulátorokhoz| Akkumulátorok száma | 4 |
| Forrás típusa | Hálózat |
| Kompatibilis akkumulátorméretek | AAA, AA |
| Alkalmas | Otthoni akkumulátor |
| Bemeneti feszültség | 12 V |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| Nettó tömeg | 380 g |
| Támogatott akkumulátorok | AAA/R03 1000mAh, AA/R6 2000mAh |
| Modell | Otthoni akkumulátortöltő |
| Akkumulátorcellák száma | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5903205772152 |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| Forrás típusa: | Hálózat |
| Kompatibilis akkumulátorméretek: | AAA, AA |
| Alkalmas: | Otthoni akkumulátor |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Nettó tömeg: | 380 g |
| Támogatott akkumulátorok: | AAA/R03 1000mAh, AA/R6 2000mAh |
| Modell: | Otthoni akkumulátortöltő |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

