EverActive NC-1200 AAA/AA processzor töltő
Kód: BALEAVLAD0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EverActive NC-1200 AAA/AA processzor töltő| Akkumulátorok száma | 12 |
| Forrás típusa | Hálózat |
| Kompatibilis akkumulátorméretek | AA, AAA |
| Alkalmas | Otthoni akkumulátor |
| Bemeneti feszültség | 12 V |
| Kiállítási panelek száma | 1 |
| Szín | Fekete |
| Csaptelep mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5902020523833 |
| Akkumulátorok száma: | 12 |
| Forrás típusa: | Hálózat |
| Kompatibilis akkumulátorméretek: | AA, AAA |
| Alkalmas: | Otthoni akkumulátor |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Kiállítási panelek száma: | 1 |
| Szín: | Fekete |
| Csaptelep mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

