EUROWET Witazium - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 40 tabletta
Kód: DLZEWEPLU0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Witazium - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 40 tabletta| Az állat kora | Felnőttek |
| Cukormentes | Igen |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Adagolási forma | Tabletta |
| Súly | 200 g |
| Az állat speciális igényei | Látás támogatása, szem hidratálása |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Csirkementes, Gabonamentes |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes | Nem |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Állatorvosi besorolás | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés | Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.065 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785443358 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Adagolási forma: | Tabletta |
| Súly: | 200 g |
| Az állat speciális igényei: | Látástámogatás, Szem hidratáló |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Csirke nélkül, Gabonamentes |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes: | Nem |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés: | Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

