EUROWET Wita-Vet Energia - macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 120 tabletta
Kód: DLKEWESPL0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Wita-Vet Energia - macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 120 tabletta| Az állat speciális igényei | Vitalitás, Növekedési időszak, terhesség és szoptatás, Növekedési időszak, Vitalitás megőrzése, Várandós vagy anya |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 200 g |
| Adagolási forma | Tabletta |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Cukormentes | Igen |
| Kategória | Macskák számára |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Egyéb jellemzők | Növényi időszak, Gluténmentes, Gabonamentes, Terhesség és szoptatás |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
| Fehérjék | 31% |
| Nyersrost | 3,5% |
| Zsírtartalom | 3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.045 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785443396 |
| Az állat speciális igényei: | Életerő, Növekedési időszak, terhesség és szoptatás, Növekedési időszak, Vitalitás fenntartása, Terhes vagy anya |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 200 g |
| Adagolási forma: | Tabletta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Cukormentes: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak, Gluténmentes, Gabonamentes, Terhesség és szoptatás |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
| Fehérjék: | 31% |
| Nyersrost: | 3,5% |
| Zsírtartalom: | 3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

