EUROWET Sebostop Spot-on - seborrhea elleni készítmény kutyáknak és macskáknak - 5 x 2 ml
Kód: DLZEWEPLU0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Sebostop Spot-on - seborrhea elleni készítmény kutyáknak és macskáknak - 5 x 2 ml| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Termékkategória | Ápolási termékek |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Kötet | 10 ml |
| Súly | 10 g |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., A termék káros lehet a környezetre, tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.035 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785442276 |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Termékkategória: | Ápolási termékek |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Kötet: | 10 ml |
| Súly: | 10 g |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., A termék káros lehet a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

