Energizer Maxi ACCU HR6 POW akkumulátortöltő + 2 db AA 2000 mAh-s elem
Kód: BALENRLAD0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Energizer Maxi ACCU HR6 POW akkumulátortöltő + 2 db AA 2000 mAh-s elem| Automatikus kikapcsolás után | 660 perc |
| Akkumulátor kapacitásjelzője | Igen |
| Akkumulátor típusa | AA / AAA, AA |
| Kompatibilis akkumulátor-technológiák | Nikkel-kadmium (NiCd) |
| Akkumulátor teljes töltöttségének jelzője | Igen |
| Alkalmas | Otthoni akkumulátor |
| Túltöltés elleni védelem | Igen |
| Forrás típusa | DC |
| Akkumulátorok száma | 4 |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Szín | Fekete, Szürke, Zöld |
| Óratok anyaga | Kabát |
| Beépített kijelző | Nem |
| Akkumulátortöltő | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Akkumulátor | Igen |
| A mellékelt elemek száma | 4 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 7638900321401 |
| Automatikus kikapcsolás után: | 660 perc |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | AA / AAA, AA |
| Kompatibilis akkumulátor-technológiák: | Nikkel-kadmium (NiCd) |
| Akkumulátor teljes töltöttségének jelzője: | Igen |
| Alkalmas: | Otthoni akkumulátor |
| Túltöltés elleni védelem: | Igen |
| Forrás típusa: | DC |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Szín: | Fekete, Szürke, Zöld |
| Óratok anyaga: | Kabát |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Akkumulátortöltő: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Akkumulátor: | Igen |
| A mellékelt elemek száma: | 4 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

