Energizer ipari eldobható elem D LR20 alkáli 1.5 V 12 darab
Kód: BALENRBAT0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Energizer ipari eldobható elem D LR20 alkáli 1.5 V 12 darab| Átmérő | 3,42 cm |
| Magasság | 61,5 mm |
| Akkumulátor mérete | D |
| Akkumulátor feszültsége | 1,5 V |
| Akkumulátor típusa | Eldobható elem, alkáli |
| A mellékelt elemek száma | 12 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 1.7 kg |
| EAN vonalkód: | 7638900361087 |
| Átmérő: | 3,42 cm |
| Magasság: | 61,5 mm |
| Akkumulátor mérete: | D |
| Akkumulátor feszültsége: | 1,5 V |
| Akkumulátor típusa: | Eldobható elemek, Lúgos |
| A mellékelt elemek száma: | 12 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

