Energizer Industrial Eldobható Elem E 9V 6LR61 Alkáli 9 V 12 darab
Kód: BALENRBAT0061
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Energizer Industrial Eldobható Elem E 9V 6LR61 Alkáli 9 V 12 darab| Magasság | 48,5 mm |
| Szélesség | 26,5 mm |
| Mélység | 17,5 mm |
| Akkumulátor mérete | 9V |
| Akkumulátor típusa | Eldobható elem, alkáli |
| Akkumulátor feszültsége | 9V |
| A mellékelt elemek száma | 12 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| EAN vonalkód: | 7638900361094 |
| Magasság: | 48,5 mm |
| Szélesség: | 26,5 mm |
| Mélység: | 17,5 mm |
| Akkumulátor mérete: | 9V |
| Akkumulátor típusa: | Eldobható elemek, Lúgos |
| Akkumulátor feszültsége: | 9V |
| A mellékelt elemek száma: | 12 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

