ENDORFY Vero L6 tápegység 650 W 24 tűs ATX ATX Fekete
Kód: ZDLENDOBU0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Vero L6 tápegység 650 W 24 tűs ATX ATX Fekete| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 100 W |
| Maximális kimeneti áram (+12 V) | 54 A |
| Bemeneti áram | 5 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 20A |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Kombinált teljesítmény (+12 V) | 648 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 200 - 240 V |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 15 W |
| Teljes energiafogyasztás | 650 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 20A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 3 A |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, Túlfeszültség, Rövidzárlat, Alulfeszültség, Túláram, Túlfeszültség- és bekapcsolási védelem (SIP), Túlmelegedés elleni védelem |
| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 100 W |
| Megfelel az elektromos és elektronikus berendezések hulladékairól szóló (WEEE) irányelv követelményeinek | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CCC, CE, UKCA, RoHS |
| Világítás | Nem |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 87 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Súly | 1,57 kg |
| Használati utasítás | Igen |
| Csomag szélessége | 273 mm |
| Csomag magassága | 100 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,09 kg |
| Csomagolási mélység | 220 mm |
| Nem tartalmaz | Ólom, kadmium, higany |
| SATA tápkábel hossza | 500, 800 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 1 |
| Alaplap tápcsatlakozója | 24 tűs ATX |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| Alaplap tápkábel hossza | 57 cm |
| SATA tápcsatlakozók száma | 5 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 2 |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| Kábelezés típusa | Nem moduláris |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 800 |
| PCI Express tápcsatlakozók (16 tűs) | 1 |
| Cél | PC |
| PSU formátum | ATX |
| Csapágy típusa | FDB |
| ATX verzió | 3.1 |
| 80PLUS minősítés | 80+ bronz |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 80000 óra |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Jótállási időszak | 5 év(ek) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018668918 |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 100 W |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | 54 A |
| Bemeneti áram: | 5 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Kombinált teljesítmény (+12 V): | 648 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 200 - 240 V |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 15 W |
| Teljes energiafogyasztás: | 650 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 3 A |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Rövidzár, Alacsony feszültség, Túláram, Túlfeszültség- és bekapcsolási védelem (SIP), Túlmelegedés |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 100 W |
| Megfelel az elektromos és elektronikus berendezések hulladékairól szóló (WEEE) irányelv követelményeinek: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CCC, CE, UKCA, RoHS |
| Világítás: | Nem |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szélesség: | 150 mm |
| Magasság: | 87 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Súly: | 1,57 kg |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csomag szélessége: | 273 mm |
| Csomag magassága: | 100 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,09 kg |
| Csomagolási mélység: | 220 mm |
| Nem tartalmaz: | Ólmozott, Kadmium, Higany |
| SATA tápkábel hossza: | 500, 800 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 1 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 24 tűs ATX |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Alaplap tápkábel hossza: | 57 cm |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 5 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 2 |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| Kábelezés típusa: | Nem moduláris |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 800 |
| PCI Express tápcsatlakozók (16 tűs): | 1 |
| Cél: | PC |
| PSU formátum: | ATX |
| Csapágy típusa: | FDB |
| ATX verzió: | 3.1 |
| 80PLUS minősítés: | 80+ bronz |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 80000 óra |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Jótállási időszak: | 5 év(ek) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

