Endorfy Supremo FM6 1000W (EY7A011) Černá
Kód: ZDLENDOBU0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Endorfy Supremo FM6 1000W (EY7A011) Černá| Maximální výstupní proud (+12 V) | 83 A |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Celkový příkon | 1000 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální výstupní proud (+5 V) | 20 A |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V) | 20 A |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb) | 3 A |
| Prvky ochrany napájení | OPP (ochrana proti přetížení), SIP (přepěťová a rázová ochrana), OVP (přepěťová ochrana), SCP (ochrana proti zkratu), OTP (ochrana proti přehřátí), UVP (podpěťová ochrana), OCP (nadproudová ochrana) |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Umístění větráku | Vršek |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Barva | Černá |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 87 mm |
| Hmotnost | 1,46 kg |
| Hloubka | 150 mm |
| Hloubka balení | 270 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,42 kg |
| Šířka balení | 220 mm |
| Výška balení | 95 mm |
| Napájecí konektor základní desky | ATX 3.1 |
| Modulární kabeláž | Ano |
| ATX verze | 3.1 |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Formát PSU | ATX |
| Varování | Neotevírejte kryt – riziko úrazu elektrickým proudem., Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018667942 |
| Maximální výstupní proud (+12 V): | 83 A |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Celkový příkon: | 1000 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Maximální výstupní proud (+5 V): | 20 A |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V): | 20 A |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb): | 3 A |
| Prvky ochrany napájení: | OPP (ochrana proti přetížení), SIP (přepěťová a rázová ochrana), OVP (přepěťová ochrana), SCP (ochrana proti zkratu), OTP (ochrana proti přehřátí), UVP (podpěťová ochrana), OCP (nadproudová ochrana) |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku: | 12 cm |
| Umístění větráku: | Vršek |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 87 mm |
| Hmotnost: | 1,46 kg |
| Hloubka: | 150 mm |
| Hloubka balení: | 270 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,42 kg |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Výška balení: | 95 mm |
| Napájecí konektor základní desky: | ATX 3.1 |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| ATX verze: | 3.1 |
| Certifikace 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Formát PSU: | ATX |
| Varování: | Neotevírejte kryt – riziko úrazu elektrickým proudem., Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

