ENDORFY LEFEDETTSÉG SIGNUM 300 CORE
Kód: OBUENDOBU0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKRYTÍ ENDORFY SIGNUM 300 CORE| Podporované pevné velikosti disků | 2.5, 3.5" |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Model | PC |
| Boční okno | Ne |
| Počet pozic 2,5" / 3,5" | 2 |
| Podporované formáty základní desky | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Barva | Černá |
| Vhodné pro | Hraní |
| Tlačítko reset | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Maximální délka grafické karty | 35 cm |
| Osvětlení | Ne |
| Maximální délka PSU | 18 cm |
| Formát | ATX |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 16,1 cm |
| Výška | 447 mm |
| Hloubka | 413 mm |
| Hmotnost | 4,1 kg |
| Šířka | 205 mm |
| Tenká optická mechanika | Ne |
| Audio výstup | Ano |
| Audio vstup | Ano |
| Počet portů USB typu A | 2 |
| Podporované velikosti ventilátorů horního chladiče | 240 mm, 120 mm |
| Podporované velikosti ventilátorů zadního chladiče | 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Podporované velikosti ventilátorů předního chladiče | 120 mm, 240 mm, 360 mm |
| Počet podporovaných ventilátorů | 8 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 4.73 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018666228 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Modell: | PC |
| Oldalsó ablak: | Nem |
| 2,5" / 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| Szín: | Fekete |
| Alkalmas: | Játék |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 35 cm |
| Világítás: | Nem |
| Maximális tápegység hossza: | 18 cm |
| Formátum: | ATX |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Porszűrő: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,1 cm |
| Magasság: | 447 mm |
| Mélység: | 413 mm |
| Súly: | 4,1 kg |
| Szélesség: | 205 mm |
| Vékony optikai meghajtó: | Nem |
| Hangkimenet: | Igen |
| Hangbemenet: | Igen |
| USB A típusú portok száma: | 2 |
| Támogatott felső hűtőborda-ventilátor méretek: | 240 mm, 120 mm |
| Támogatott hátsó hűtőborda ventilátorméretek: | 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott elülső hűtőborda ventilátorméretek: | 120 mm, 240 mm, 360 mm |
| Támogatott ventilátorok száma: | 8 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

