Deuter Orbit -5C/23F - szintetikus hálózsák 185 cm (borostyánszínű/tintaszínű)
Kód: KEMDUTSPI0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Orbit -5C/23F - szintetikus hálózsák 185 cm (borostyánszínű/tintaszínű)| Súly | 1,77 kg |
| Szélesség | 740 mm |
| Hossz | 2080 mm |
| Méret (magasság) | 195 cm |
| Mélység | 500 mm |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Ház | Igen |
| Anyag | 75D poliészter, 50D poliészter |
| szélsőséges hőmérsékletek | -23°C |
| Szín | Kék, Zöld |
| Cipzár helye | Bal oldal |
| Komfort hőmérséklet | 1 °C |
| Modell | Múmia |
| Figyelmeztetés | Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert károsíthatják az anyagot. Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőforrással való közvetlen érintkezést. Száraz helyen tárolandó a penészedés és az anyag károsodásának elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| Súly: | 1.79 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051175034 |
| Súly: | 1,77 kg |
| Szélesség: | 740 mm |
| Hossz: | 2080 mm |
| Méret (magasság): | 195 cm |
| Mélység: | 500 mm |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Ház: | Igen |
| Anyag: | 75D poliészter, 50D poliészter |
| szélsőséges hőmérsékletek: | -23°C |
| Szín: | Kék, Zöld |
| Cipzár helye: | Bal oldal |
| Komfort hőmérséklet: | 1 °C |
| Modell: | Múmia |
| Figyelmeztetés: | Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert ezek károsíthatják az anyagot., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Száraz helyen tárolandó a penész és az anyagkárosodás elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

