Deuter Orbit 0C/32F - szintetikus hálózsák 185 cm (borostyán/tinta)
Kód: KEMDUTSPI0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Orbit 0C/32F - szintetikus hálózsák 185 cm (borostyán/tinta)| Súly | 1,46 kg |
| Szélesség | 750 mm |
| Méret (magasság) | 185 cm |
| Mélység | 500 mm |
| Hossz | 2080 mm |
| Ház | Igen |
| Zárás típusa | Cipzár |
| szélsőséges hőmérsékletek | -15°C |
| Anyag | 75D poliészter |
| Komfort hőmérséklet | 5°C |
| Cipzár helye | Bal oldal |
| Szín | Kék, Zöld |
| Modell | Múmia |
| Figyelmeztetés | Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert károsíthatják az anyagot. Száraz helyen tárolandó a penészképződés és az anyag károsodásának elkerülése érdekében. Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| Súly: | 1.466 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051174976 |
| Súly: | 1,46 kg |
| Szélesség: | 750 mm |
| Méret (magasság): | 185 cm |
| Mélység: | 500 mm |
| Hossz: | 2080 mm |
| Ház: | Igen |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| szélsőséges hőmérsékletek: | -15°C |
| Anyag: | 75D poliészter |
| Komfort hőmérséklet: | 5°C |
| Cipzár helye: | Bal oldal |
| Szín: | Kék, Zöld |
| Modell: | Múmia |
| Figyelmeztetés: | Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert ezek károsíthatják az anyagot., Száraz helyen tárolandó a penész és az anyagkárosodás elkerülése érdekében., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

