Dell ProMaxSlim FCS1250 Ultra 7 265 32GB DDR5 5600 1TB SSD RTX A1000_8GB Windows 11 Pro 2-year warranty
Kód: KOMDELKOP1642
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dell ProMaxSlim FCS1250 Ultra 7 265 32GB DDR5 5600 1TB SSD RTX A1000_8GB Windows 11 Pro 2-year warranty| Základní výkon procesoru | 65 W |
| Výkonná jádra | 6 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 24 MB |
| Základní frekvence výkonných jader | 3,4 GHz |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Počet vláken procesoru | 14 |
| Maximální turbo výkon | 121 W |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 4,4 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Základní frekvence efektivních jader | 2,9 GHz |
| Účinná jádra | 8 |
| Počet jader procesoru | 14 |
| Model procesoru | 235 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Wi-Fi | Ne |
| Řadič LAN | Intel® I219-LM |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Velikost disku M.2 SSD | 2230 (22 x 30 mm) |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Typ paměti SSD | TLC |
| NVMe | Ano |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | DVD±RW |
| Napájecí zdroj | 360 W |
| Barva | Černá |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Typ skříně | Slim PC |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Výška | 303,5 mm |
| Hmotnost | 3,97 kg |
| Šířka | 95 mm |
| Hloubka | 293 mm |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet předních portů USB | 4 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Napájecí konektor | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet zadních portů USB | 6 |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5600 MT/s |
| Podpora paměťových kanálů | 1 kanál |
| Non-ECC | Ano |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Paměťové sloty | 4x DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Rozvržení paměti | 2 x 16 GB |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR6 |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA RTX A400 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Typ produktu | PC |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | ONNX RT, DirectML, WebNN, Windows ML, OpenVINO |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Výkon GPU až | 6 TOPs |
| Celkový výkon procesoru až | 27 TOPs |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 6.61 kg |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzor gyorsítótára: | 24 MB |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 3,4 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Processzorszálak száma: | 14 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 121 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 4,4 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 2,9 GHz |
| Hatékony magok: | 8 |
| Processzormagok száma: | 14 |
| Processzor modell: | 235 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor típusa: | Intel Core i5-3310U |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Wi-Fi: | Nem |
| LAN-vezérlő: | Intel® I219-LM |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| M.2 SSD mérete: | 2230 (22 x 30 mm) |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Memória típusa SSD: | Vékonyréteg-kár |
| NVMe: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Tápegység: | 360 W |
| Szín: | Fekete |
| Helyszín / pozíció: | Vízszintes/függőleges |
| Szekrény típusa: | Vékony PC |
| Hangchip: | Realtek ALC3204 |
| Magasság: | 303,5 mm |
| Súly: | 3,97 kg |
| Szélesség: | 95 mm |
| Mélység: | 293 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Előlapi USB-portok száma: | 4 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| SATA III csatlakozók száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| Hátsó USB-portok száma: | 6 |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Nem ECC: | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek: | 4x DIMM |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Memória elrendezés: | 2 db 16 GB |
| Grafikus kártya memóriája: | 4 GB |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR6 |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA RTX A400 |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Piaci kategória: | Társasági |
| Terméktípus: | PC |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, EPEAT ezüst |
| NPU teljesítmény akár: | 13 TOP |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | ONNX RT, DirectML, WebNN, Windows gépi tanulás, OpenWINO |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
| GPU teljesítmény akár: | 6 TOP |
| Teljes processzorteljesítmény akár: | 27 TOP |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

