Dell ProMaxSlim FCS1250 Ultra 7, 265, 32 GB DDR5, 5600, SSD 1 TB, RTX A1000_8 GB, Windows 11 Pro, 2 roky
Kód: KOMDELKOP1642
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dell ProMaxSlim FCS1250 Ultra 7, 265, 32 GB DDR5, 5600, SSD 1 TB, RTX A1000_8 GB, Windows 11 Pro, 2 roky| Počet jader procesoru | 20 |
| Počet vláken procesoru | 20 |
| Výkonná jádra | 8 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Maximální turbo výkon | 182 W |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 30 MB |
| Účinná jádra | 12 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Model procesoru | 265 |
| Základní výkon procesoru | 65 W |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,3 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Ukládací médium | SSD |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Napájecí zdroj | 360 W |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Barva | Černá |
| Typ skříně | Slim PC |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Hmotnost | 3,97 kg |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 303,5 mm |
| Hloubka | 293 mm |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5600 MT/s |
| Rozvržení paměti | 1 x 32 GB |
| Non-ECC | Ano |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA RTX A1000 |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR6 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Typ produktu | PC |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 6.61 kg |
| Processzormagok száma: | 20 |
| Processzorszálak száma: | 20 |
| Erőteljes magok: | 8 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Maximális turbóteljesítmény: | 182 Ny |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor gyorsítótára: | 30 MB |
| Hatékony magok: | 12 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor modell: | 265 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,3 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Memória típusa SSD: | Vékonyréteg-kár |
| Tápegység: | 360 W |
| Helyszín / pozíció: | Vízszintes/függőleges |
| Szín: | Fekete |
| Szekrény típusa: | Vékony PC |
| Hangchip: | Realtek ALC3204 |
| Súly: | 3,97 kg |
| Szélesség: | 95 mm |
| Magasság: | 303,5 mm |
| Mélység: | 293 mm |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Memória elrendezés: | 1 db 32 GB |
| Nem ECC: | Igen |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR6 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Terméktípus: | PC |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Piaci kategória: | Társasági |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, EPEAT ezüst |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

