Dell Pro Slim Essential QVS1260 i5-14400, 8 GB RAM, 4800, SSD 512 GB, Intel UHD 730, WLAN + BT, klávesnice + myš, Windows 11 Pro, USB DVD mechanika DW316, 3 roky profesionální podpory
Kód: KOMDELKOP1637
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dell Pro Slim Essential QVS1260 i5-14400, 8 GB RAM, 4800, SSD 512 GB, Intel UHD 730, WLAN + BT, klávesnice + myš, Windows 11 Pro, USB DVD mechanika DW316, 3 roky profesionální podpory| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Základní frekvence efektivních jader | 1,8 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 2,5 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,5 GHz |
| Model procesoru | i5-14400 |
| Maximální turbo výkon | 148 W |
| Výkonná jádra | 6 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,7 GHz |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Základní výkon procesoru | 65 W |
| Účinná jádra | 4 |
| Generace procesoru | Intel Core i5-14xxx |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 20 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,7 GHz |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Výrobce ovladače WLAN | MediaTek |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 1000 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model řadiče WLAN | MediaTek MT7920 |
| Bluetooth | Ano |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Ano |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Napájecí zdroj | 180 W |
| Typ skříně | Slim PC |
| Barva | Černá |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Výška | 303,5 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Hloubka | 293 mm |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 4800 MT/s |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel UHD Graphics 730 |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Typ produktu | PC |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 5.8 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443354130 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,8 GHz |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,5 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,5 GHz |
| Processzor modell: | i5-14400 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 148 Ny |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,7 GHz |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i5-14xxx |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótára: | 20 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | MediaTek |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 1000 Mbps, 100 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-vezérlő modellje: | MediaTek MT7920 |
| Bluetooth: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| NVMe: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Tápegység: | 180 W |
| Szekrény típusa: | Vékony PC |
| Szín: | Fekete |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Hangchip: | Realtek ALC3204 |
| Magasság: | 303,5 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Mélység: | 293 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 4800 MT/s |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Terméktípus: | PC |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

