DELL Pro QVT1260 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Černá
Kód: KOMDELKOP1645
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL Pro QVT1260 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Desktop PC Černá| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,7 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Model procesoru | i3-14100 |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Generace procesoru | Intel Core i3-14xxx |
| Základní frekvence výkonných jader | 3,5 GHz |
| Základní výkon procesoru | 60 W |
| Výkonná jádra | 4 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i3 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Maximální turbo výkon | 110 W |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,7 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Wi-Fi | Ano |
| MU-MIMO | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Model řadiče WLAN | MediaTek MT7920 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Řadič LAN | Realtek RTL8111KD |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Výrobce ovladače WLAN | MediaTek |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Ukládací médium | SSD |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje | 47/63 Hz |
| Vstupní napětí napájecího zdroje | 90 - 264 V |
| Barva | Černá |
| Umístění / poloha | Svislý |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ skříně | Desktop |
| Certifikovaný repasovaný | Ne |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Zvukový systém | High Definition Audio |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Výška | 324,3 mm |
| Hmotnost | 6,86 kg |
| Šířka | 154 mm |
| Hloubka | 293 mm |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Software na vyzkoušení | McAfee® Business Protection 1-year,Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 4800 MT/s |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 1 kanál |
| Paměťové sloty | 2x DIMM |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel UHD Graphics 730 |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Čipset základní desky | Intel Q670 |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Typ produktu | PC |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Náraz při provozu | 40 G |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Provozní vibrace | 0,26 G |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Neprovozní vibrace | 1,37 G |
| Neprovozní nadmořská výška | -15,2 - 10668 m |
| Provozní nadmořská výška | -15,2 - 3048 m |
| Mimoprovozní otřes | 105 G |
| Integrovaný displej | Ne |
| Dodávané kabely | AC |
| Myš na vybraných trzích v ceně | Dell Optical Mouse-MS116 - Black |
| Klávesnice je na vybraných trzích v ceně | Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 111,24 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 78,36 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 4,87 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 8,32 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 203 |
| Verze PAIA | GaBi version 2, 2025 |
| Copilot+ PC | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 6.45 kg |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor modell: | i3-14100 |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i3-14xxx |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 3,5 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 60 W |
| Erőteljes magok: | 4 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i3 |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 110 W |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,7 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Wi-Fi: | Igen |
| MU-MIMO: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100, 10 |
| WLAN-vezérlő modellje: | MediaTek MT7920 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111KD |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | MediaTek |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Tápegység bemeneti frekvenciája: | 47/63 Hz |
| Tápegység bemeneti feszültsége: | 90–264 V |
| Szín: | Fekete |
| Helyszín / pozíció: | Függőleges |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szekrény típusa: | Asztali |
| Tanúsított felújított: | Nem |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Hangchip: | Realtek ALC3204 |
| Magasság: | 324,3 mm |
| Súly: | 6,86 kg |
| Szélesség: | 154 mm |
| Mélység: | 293 mm |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Kipróbálható szoftver: | McAfee® Business Protection 1 év, Aktiválja Microsoft 365-ös csomagját 30 napos próbaidőszakra |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 4800 MT/s |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel Q670 |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Terméktípus: | PC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Ütés működés közben: | 40g |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Üzemi rezgések: | 0,26G |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 65 °C |
| Nem üzemi rezgések: | 1,37G |
| Nem üzemi magasság: | -15,2 - 10668 méter |
| Üzemeltetési magasság: | -15,2 - 3048 m |
| Nem működési sokk: | 105 g |
| Integrált kijelző: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e): | |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | |
| PAIA verzió: | |
| Másodpilóta+ PC: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

