DELL P Series P2424HT počítačový monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Dotyková obrazovka Černá, Stříbrná
Kód: MONDELDOT0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL P Series P2424HT počítačový monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Dotyková obrazovka Černá, Stříbrná| Wi-Fi | Ne |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1465328 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 18 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Maximální spotřeba energie | 190 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 18 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Barva | Černá |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 5,88 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,86 kg |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,86 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 538,8 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 5,87 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 54,1 mm |
| Výška (bez stojánku) | 321 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,86 kg |
| Výška (s podstavcem) | 431,5 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 538,8 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 248,9 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,8 kg |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Počet RJ-45 portů | 1 |
| Neobsahuje těžké kovy | Hg (rtuť) |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Verze HDCP | 1.4 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 1 |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Vstup střídavého napětí | Ano |
| PC audiovstup | Ne |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Verze USB Power Delivery až do | 90 W |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| HDMI | Ano |
| Typ USB upstream portu | USB typu C |
| USB Power Delivery | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| HDCP | Ano |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Neprovozní nadmořská výška | 5000 - 12192 m |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Odezva | 8 ms |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Hustota pixelů | 93 ppi |
| Viditelná velikost (svisle) | 29,6 cm |
| Doba odezvy (rychlá) | 5 ms |
| Typ podsvětlení | LED |
| Podpora HDR | Ne |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 60,5 cm |
| Hloubka barev | 6 bit |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Rozteč pixelů | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 88 kHz |
| Typ panelu | IPS |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 52,7 cm |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 75 Hz |
| Zobrazovací formát | 720p, 1080i, 1080p, 480p, 576p |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LCD |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 60,47 cm |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Délka kabelu DisplayPort | 1,8 m |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Stylus v ceně | Ne |
| Dálkový ovladač | Ne |
| Stručný návod | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ C, USB typ C na USB typ C, AC, DisplayPort |
| Maximální nastavitelná výška | 11,1 cm |
| Úhel náklonu | -5 - 60° |
| Plug and Play | Ano |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Středový čep | Ne |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| LED indikátory | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| RMS výkon | 3 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Neobsahuje | PVC/BFR |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Celkové emise uhlíku, směrodatná odchylka (kg CO2e) | 149 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 177 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 397 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 6 |
| Verze PAIA | 1.3.2 |
| Celkové uhlíkové emise, fáze bez použití (kg CO2e) | 456 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 53 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 633 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Touch screen monitors |
|---|---|
| Súly: | 10.41 kg |
| EAN vonalkód: | 5397184821367 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Maximális energiafogyasztás: | 190 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás: | 18 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Előlap színe: | Fekete |
| Láb színe: | Ezüst |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Társasági |
| Ferde szélesség (oldal): | |
| Súly (állvány nélkül): | |
| Ferde él szélessége (alul): | 1,86 cm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 538,8 mm |
| Ferde él szélessége (felül): | |
| Mélység (állvány nélkül): | 54,1 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 321 mm |
| Súly (állvánnyal): | 7,86 kg |
| Magasság (állvánnyal): | |
| Szélesség (állvánnyal): | 538,8 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 248,9 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10,8 kg |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| RJ-45 portok száma: | 1 |
| Nem tartalmaz nehézfémeket: | Hg (higany) |
| USB Type-C letöltési portok száma: | 1 |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Korábbi USB Type-C portok száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| AC feszültség bemenet: | Igen |
| PC audio bemenet: | Nem |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Nem |
| USB tápellátási verzió akár: | 90 W |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| HDMI: | Igen |
| USB upstream port típusa: | USB Type-C |
| USB tápellátás: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Nem üzemi magasság: | 5000 - 12192 méter |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 5000 m |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Felületi keménység: | 3H |
| Válasz: | 8 ms |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Válaszidő (gyors): | 5 ms |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| HDR-támogatás: | Nem |
| Látható méret (átlósan): | 60,5 cm |
| Színmélység: | 6 bit |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | |
| Panel típusa: | IPS |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 48–75 Hz |
| Megjelenítési formátum: | 720p, 1080i, 1080p, 480p, 576p |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 16,78 millió szín |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,47 cm |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| DisplayPort kábel hossza: | 1,8 méter |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Tartalmaz egy ceruzát: | Nem |
| Távirányító: | Nem |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú, USB C típusú - USB C típusú, Légkondicionáló, DisplayPort |
| Maximálisan állítható magasság: | |
| Dőlésszög: | |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Középső csap: | Nem |
| Zárnyílás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 mm |
| LED-jelzők: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Integrált kamera: | Nem |
| RMS teljesítmény: | 3W |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
| Nem tartalmaz: | PVC/BFR |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, szórás (kg CO2e): | 149 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e): | 177 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 6 |
| PAIA verzió: | |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 53 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

