DELL E sorozatú E2425HM számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONDELMON0258
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL E sorozatú E2425HM számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete| Energiahatékonysági osztály (SDR) | D |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 14 kWh |
| Áramfogyasztás | 14,3 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 28,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,3 W |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Piaci kategória | Hivatal |
| Szín | Fekete |
| Előlap színe | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Magasság (állvánnyal) | 412,4 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 538,6 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 171 mm |
| Súly (állvánnyal) | 3,15 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 2,81 kg |
| Ferde él szélessége (felül) | 5,8 mm |
| Ferde él szélessége (alul) | 1,74 cm |
| Ferde szélesség (oldal) | 5,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 324,2 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 47,7 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 538,6 mm |
| Súly csomagolással együtt | 5,18 kg |
| Jótállási jegy | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| HDMI portok száma | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDCP | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| VGA portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDCP verzió | 1.4 |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| HDMI | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Igen, Windows 11 |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Nem |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 5000 m |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Támogatott grafikus felbontás | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1600 x 900, 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1152 x 864 (XGA+), 640 x 480 (VGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1024 x 768 (XGA) |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Megjelenítési formátum | 720p, 1080p, 480p, 576p |
| Natív képarány | 16:9 |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Függőleges szkennelési tartomány | 50–100 Hz |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–110 kHz |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Panel típusa | IPS |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Pixelsűrűség | 93 ppi |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Háttérvilágítás típusa | Él LED-ek |
| Válaszidő (gyors) | 5 ms |
| Látható méret (átlósan) | 60,5 cm |
| Látható méret (függőleges) | 29,6 cm |
| Dell ComfortView technológia | Igen |
| Válasz | 8 ms |
| Felületi keménység | 3H |
| Pixelsűrűség | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Látható méret (vízszintes) | 52,7 cm |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Mellékelt kábelek | DisplayPort |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| DisplayPort kábel hossza | 1,8 méter |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 21° |
| LED-jelzők | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Dell Display Manager (DDM) kompatibilitás | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | EPEAT Arany, EPEAT Climate+, TCO, ENERGY STAR |
| Nem tartalmaz | PVC/BFR, Arzén, Higany |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2192921 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e) | 149 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e) | 9 685 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e) | 70 328 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e) | 78 672 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e) | 66 603 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e) | 2235 |
| PAIA verzió | GaBi 1. verzió, 2024 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 4.94 kg |
| EAN vonalkód: | 5397184962428 |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | D |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 14 kWh |
| Áramfogyasztás: | 14,3 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 28,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,3 W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Piaci kategória: | Hivatal |
| Szín: | Fekete |
| Előlap színe: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Magasság (állvánnyal): | 412,4 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 538,6 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 171 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,15 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 2,81 kg |
| Ferde él szélessége (felül): | 5,8 mm |
| Ferde él szélessége (alul): | 1,74 cm |
| Ferde szélesség (oldal): | 5,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 324,2 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 47,7 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 538,6 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,18 kg |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| HDMI: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Igen, Windows 11 |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 5000 m |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1600x900, 720x400, 800 x 600 (SVGA), 1152 x 864 (XGA+), 640 x 480 (VGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1024 x 768 (XGA) |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Megjelenítési formátum: | 720p, 1080p, 480p, 576p |
| Natív képarány: | 16:9 |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 50–100 Hz |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–110 kHz |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Panel típusa: | IPS |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Pixelsűrűség: | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | Él LED-ek |
| Válaszidő (gyors): | 5 ms |
| Látható méret (átlósan): | 60,5 cm |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Dell ComfortView technológia: | Igen |
| Válasz: | 8 ms |
| Felületi keménység: | 3H |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| DisplayPort kábel hossza: | 1,8 méter |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 21° |
| LED-jelzők: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Dell Display Manager (DDM) kompatibilitás: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | EPEAT Arany, EPEAT Climate+, Teljes birtoklási költség, ENERGY STAR |
| Nem tartalmaz: | PVC/BFR, Arzén, Higany |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2192921 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 149 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 9 685 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e): | 70 328 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 78 672 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 66 603 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 2235 |
| PAIA verzió: | GaBi 1. verzió, 2024 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

