Corsair RM850x tápegység 850 W 24 tűs ATX ATX fekete
Kód: ZDLCRIOBU0110
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair RM850x tápegység 850 W 24 tűs ATX ATX fekete| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 47–63 Hz |
| Teljes energiafogyasztás | 850 W |
| Bemeneti áram | 10 - 5A |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramvédelmi elemek | Rövidzárlat, Túlterhelés, Túlfeszültség, Túláram, Túlmelegedés |
| Maximális kimeneti áram (+12 V) | 70,8 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 15 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 150 W |
| Hatékonyság | 90% |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 20 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 3 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 150 W |
| Kombinált teljesítmény (+12 V) | 849,6 Ny |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Fekete |
| Ventilátor átmérője | 14 cm |
| Magasság | 86 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Súly | 3,28 kg |
| Mélység | 160 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Alacsony feszültségű irányelv (LVD), RoHS, UKCA |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 2 |
| Kábelezés típusa | Teljesen moduláris |
| SATA tápcsatlakozók száma | 12 |
| Alaplap tápkábel hossza | 61 cm |
| SATA tápkábel hossza | 455, 570, 685, 800 |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| PCI Express tápcsatlakozók (16 tűs) | 1 |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 750, 550 mm, 450 mm, 650 |
| PCI Express tápkábel hossza | 75 cm |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 3 |
| Alaplap tápcsatlakozója | 24 tűs ATX |
| ATX verzió | 3.1 |
| Cél | PC/szerver |
| EPS-változat | 2.92 |
| 80PLUS minősítés | 80+ arany |
| PSU formátum | ATX |
| Mellékelt kábelek | AC, DC |
| Kábelcsatlakozóval együtt | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülje a termék vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezését., A termék nem alkalmas kommunális hulladékkal együtt történő ártalmatlanításra - a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne nyissa ki a fedelet - áramütés veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 3.5 kg |
| EAN vonalkód: | 840006667445 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 47–63 Hz |
| Teljes energiafogyasztás: | 850 W |
| Bemeneti áram: | 10 - 5A |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Túláram, Túlmelegedés |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | 70,8 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 15 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 150 W |
| Hatékonyság: | 90% |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 3 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 150 W |
| Kombinált teljesítmény (+12 V): | 849,6 Ny |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátor átmérője: | 14 cm |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Súly: | 3,28 kg |
| Mélység: | 160 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Alacsony feszültségű irányelv (LVD), RoHS, UKCA |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 2 |
| Kábelezés típusa: | Teljesen moduláris |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 12 |
| Alaplap tápkábel hossza: | 61 cm |
| SATA tápkábel hossza: | 455, 570, 685, 800 |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| PCI Express tápcsatlakozók (16 tűs): | 1 |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 750, 550 mm, 450 mm, 650 |
| PCI Express tápkábel hossza: | 75 cm |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 3 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 24 tűs ATX |
| ATX verzió: | 3.1 |
| Cél: | PC/szerver |
| EPS-változat: | 2.92 |
| 80PLUS minősítés: | 80+ arany |
| PSU formátum: | ATX |
| Mellékelt kábelek: | AC, DC |
| Kábelcsatlakozóval együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a termék vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezését., A termék nem alkalmas a kommunális hulladékkal együtt történő ártalmatlanításra - a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne nyissa ki a fedelet – áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

