Canon PG-546XL inkoustová náplň 1 kusů Originální Vysoká (XL) výtěžnost Azurová, Purpurová, Žlutá
Kód: EXPCANACA0134
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PG-546XL inkoustová náplň 1 kusů Originální Vysoká (XL) výtěžnost Azurová, Purpurová, Žlutá| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Tiskové barvy | Azurová, Purpurová, Žlutá |
| OEM kód | CL-546XL |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Počet stran (barevný inkoust) | 300 str. |
| Typ inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Model | Originální |
| Typ barevného inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| Typ inkoustové kartridže | Vysoká (XL) výtěžnost |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kompatibilita | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550, PIXMA TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 35 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Kód harmonizovaného systému | 84439990 |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| Súly: | 0.068 kg |
| EAN vonalkód: | 4960999974514 |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| OEM-kód: | CL-546XL |
| Márkakompatibilitás: | Kánon |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 300 oldal. |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Modell: | Eredeti |
| Színes tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kompatibilitás: | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550 TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15–35 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

