Camry CR 1902B Bluetooth hangszóró
Kód: AKGADLGLO0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 1902B Bluetooth hangszóró| Telepítési típus | Szabadon álló |
| Támogatott adatformátumok | MP3, WAV |
| FM-rádió | Igen |
| USB közvetlen lejátszás | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Akkumulátor töltési ideje | 2 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 5 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 1500mAh |
| Forrás típusa | Vezeték nélküli |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Hordozólyuk | Igen |
| Szín | Fekete |
| Hangszóró teljesítménye | 5W |
| Szélesség | 175 mm |
| Mélység | 95 mm |
| Magasság | 112 mm |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| AUX bemenet | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Hangszórók száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| Súly: | 0.68 kg |
| EAN vonalkód: | 5905575903884 |
| Telepítési típus: | Szabadon álló |
| Támogatott adatformátumok: | MP3, WAV |
| FM-rádió: | Igen |
| USB közvetlen lejátszás: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Akkumulátor töltési ideje: | 2 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 5 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 1500mAh |
| Forrás típusa: | Vezeték nélküli |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Hordozólyuk: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Hangszóró teljesítménye: | 5W |
| Szélesség: | 175 mm |
| Mélység: | 95 mm |
| Magasság: | 112 mm |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| AUX bemenet: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Hangszórók száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

