Camry CR 1183 Bluetooth rádió
Kód: OAVADLRAP0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 1183 Bluetooth rádió| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Bluetooth | Igen |
| MP3-lejátszó | Igen |
| Szín | Metál, Fekete, Bronz |
| Hangerőszabályzó | Forgó |
| Kompatibilis memóriakártyák | SD |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Forrás típusa | Vezeték nélküli |
| AUX bemenet | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB töltőport | Igen |
| Memóriakártya-nyílás | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LCD |
| Akkumulátor kapacitása | 2600mAh |
| Támogatott sávok | FM |
| Rádió típusa | Utazási |
| Előre beállított állomások száma | 50 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS hangszóróteljesítmény | 16W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Óra mód | 24 óra |
| Óra | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Radios and boomboxes |
|---|---|
| Súly: | 1.57 kg |
| EAN vonalkód: | 5902934839143 |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| MP3-lejátszó: | Igen |
| Szín: | Fémes, Fekete, Bronz |
| Hangerőszabályzó: | Forgó |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Forrás típusa: | Vezeték nélküli |
| AUX bemenet: | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB töltőport: | Igen |
| Memóriakártya-nyílás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Akkumulátor kapacitása: | 2600mAh |
| Támogatott sávok: | FM |
| Rádió típusa: | Utazási |
| Előre beállított állomások száma: | 50 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS hangszóróteljesítmény: | 16W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Óra mód: | 24 óra |
| Óra: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

