Camry CR 1140b rádió Utazó Analóg Szürke
Kód: OAVADLRAP0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 1140b rádió Utazó Analóg Szürke| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| MP3-lejátszó | Nem |
| Szín | Szürke |
| Hangerőszabályzó | Forgó |
| Vetítés | Nem |
| Hőmérő | Nem |
| Forrás típusa | Akkumulátor, AC |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Mélység | 85 mm |
| Magasság | 114 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| AUX bemenet | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság | Nem |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | Hasonló |
| Akkumulátorok száma | 4 |
| FM sáv | 88–108 MHz |
| Támogatott sávok | Hétfő, délelőtt |
| Rádió típusa | Utazási |
| AM sáv | 530–1600 kHz |
| Tuner típusa | Hasonló |
| Beépített hangszórók | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Radios and boomboxes |
|---|---|
| Súly: | 0.71 kg |
| EAN vonalkód: | 5908256837010 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| MP3-lejátszó: | Nem |
| Szín: | Szürke |
| Hangerőszabályzó: | Forgó |
| Vetítés: | Nem |
| Hőmérő: | Nem |
| Forrás típusa: | Akkumulátor, Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Mélység: | 85 mm |
| Magasság: | 114 mm |
| Szélesség: | 210 mm |
| AUX bemenet: | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság: | Nem |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | Hasonló |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| FM sáv: | 88–108 MHz |
| Támogatott sávok: | MF, délelőtt |
| Rádió típusa: | Utazási |
| AM sáv: | 530–1600 kHz |
| Tuner típusa: | Hasonló |
| Beépített hangszórók: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

