CALIBRA Veterinary Diets Cat Gastrointestinal & Pancreas - száraz macskaeledel - 2 kg
Kód: DLKCIBKAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Veterinary Diets Cat Gastrointestinal & Pancreas - száraz macskaeledel - 2 kg| Fő íz | Hal |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Hasnyálmirigy, Emésztőrendszeri problémák, Gluténmentes |
| Kategória | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 2 kg |
| Az állat speciális igényei | Bélfelszívódási zavar, hasnyálmirigy-gyulladás, megfelelő emésztés |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nyersrost | 1,5% |
| Fehérjék | 39% |
| Durva hamu | 8,2% |
| Zsírtartalom | 18% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.06 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062089773 |
| Fő íz: | Hal |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Hasnyálmirigy, Emésztőrendszeri problémák, Gluténmentes |
| Kategória: | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 2 kg |
| Az állat speciális igényei: | Bélrendszeri felszívódási zavar, Hasnyálmirigy-gyulladás, Megfelelő emésztés |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nyersrost: | 1,5% |
| Fehérjék: | 39% |
| Durva hamu: | 8,2% |
| Zsírtartalom: | 18% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

