CALIBRA VD Cat Diabetes - száraz macskaeledel - 2 kg
Kód: VETCIBKSK0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA VD Cat Diabetes - száraz macskaeledel - 2 kg| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes értékű takarmány, diétás takarmánykeverék |
| Kategória | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat speciális igényei | Glükózkontroll, Cukorbetegség, Glükózszabályozás |
| Súly | 2 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Cukorbetegség |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fő íz | Csirke |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Nem |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék | 44% |
| Durva hamu | 7,5% |
| Zsírtartalom | 14% |
| Nyersrost | 6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062089766 |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács: | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány, Takarmánykeverék |
| Kategória: | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Glükózbevitel szabályozása, Cukorbetegség, Glükózszabályozás |
| Súly: | 2 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Cukorbetegség |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fő íz: | Csirke |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék: | 44% |
| Durva hamu: | 7,5% |
| Zsírtartalom: | 14% |
| Nyersrost: | 6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

